



2 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 490 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Вес | 5.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| (мес) | 12 |
| Колір виробу | метал чорний, тканина вельвет пудра |
| Материал корпуса | Металл |
| Обивка | ткань |