1 420 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 171 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | мармур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підстави | 380 мм |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) | Чорний |
| Колір оббивки | Чорна |