9 888 ₴
9 591,36 ₴
Відправка з 28 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип опор | Ніжки |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 43 см |
| Глибина дивану | 66 см |
| Довжина дивану | 156 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Колір | Флай 2210, 2240, 2227 |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Основні атрибути | |
| Тип дивана | прямий |