7 208 ₴
7 063,84 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Чорний |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Хромований метал |
| Оббивка | оксамит |
| Тип опор | Квадрат |