


24 159 ₴
23 434,23 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 860 см |
| Висота сидіння | 250 |
| Глибина | 840 мм |
| Наявність текстилю | Без текстилю |
| Колір меблів | Шоколад |
| Ширина | 2180 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |