18 472 ₴
17 917,84 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 870 см |
| Висота сидіння | 450 |
| Глибина | 630 мм |
| Наявність текстилю | Без текстилю |
| Колір меблів | Білий |
| Ширина | 1240 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |