14 499 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 140 см |
| Глибина крісла | 145 см |
| Висота посадкової частини крісла | 41 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 79 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |