2 772 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| (міс) | 12 |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір оббивки | Какао |
| Ширина стільця | 470 мм |