1 700 ₴
• Матеріал каркаса — метал
• Колір хром
• Матеріал оббивки — шкірозамінник
• Колір білий
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 41 см
- Глибина — 51 см
- Висота — 99 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Чорний |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |