

9 720 ₴
9 428,40 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Оббивка | тканина Etna 024 |