



2 607 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 470 |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Оббивка | тканина |
| Ширина стільця | 500 мм |