43 170 ₴
41 874,90 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 93 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 44 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 100 см |
| Довжина дивану | 260 см |