14 237 ₴
13 809,89 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 870 см |
| Висота сидіння | 450 |
| Колір виробу | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність текстилю | тканина Дралон (4 категорія) |
| Підлокітники | Так |