24 827 ₴
24 330,46 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 54 см |
| Довжина дивану | 136 см |
| Оббивка | велюр |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадочної частини дивана | 48 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 101 см |