4 737 ₴
4 642,26 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1870 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/дуб |