



6 300 ₴
Відправка з 07 червня 2026
• Спинка — комфортна м'яка оббита
• Сидіння — комфортне оббите, регульоване за висотою
• Хрестовина - металева
• Регулювання висоти сидіння — газліфт
• Механізм гойдання крісла — немає
• Вага нетто – 12.9 кг
• Вага брутто – 14.4 кг
• Габарити упаковки:
- Висота - 580 мм
- Ширина - 540 мм
- Довжина – 720 мм
• Максимальне навантаження – 120 кг
• Діаметр бази – 700 мм
• Висота виробу в нижньому положенні -
890 мм
• Висота виробу у верхньому положенні – 1030 мм
• Габаритна ширина виробу – 615 мм.
• Габаритна глибина виробу – 600 мм.
• Висота спинки мінімальна – 380 мм
• Висота сидіння в піднятому положенні – 650 мм.
• Висота сидіння в опущеному положенні – 510 мм.
• Ширина сидіння – 554 мм
• Глибина сидіння – 432 мм
• Висота підлокітників – 200 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Вага крісла | 12.9 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55.4 см |
| Глибина сидіння | 43.2 см |
| Висота спинки | 38 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | екошкіра Eco-22 синя |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 47 |
| Каркас крісла | метал, пластик |