від 39 490 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Dynamic plus |