10 248 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 78 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 91 см |