5 525 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 мм |
| Глибина тумби | 36.5 мм |
| Ширина тумби | 42 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |