від 12 846 ₴
від 12 460,62 ₴
Відправка з 28 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Глибина дивану | 65 см |
| Довжина дивану | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ніжки | метал |