4 455 ₴
4 365,90 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 600 |
| Опори | метал |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Нове |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | метал |