
2 483 ₴
2 433,34 ₴
Відправка з 29 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 610 мм |
| Довжина столу | 400 мм |
| Ширина столу | 300 мм |