

2 574 ₴
2 522,52 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1150 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |