


від 4 200 ₴
• Матеріал хрестовини — хромований метал
• Матеріал підлокітників — хром із м'якими накладками
• Висота в нижньому положенні — 95 см
• Висота у верхньому положенні — 115 см
• Ширина виробу - 60 см
• Глибина виробу - 62 см
• Регулювання висота сидіння — газліфт
• Механізм гойдання на Anyfix:
- Фіксація нахилу спинки та сидіння в будь-якому проміжному положенні
• Максимальне навантаження на виріб — 120 кг
• Вага — 10 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Anyfix |
| Підлокітник | метал |