5 150 ₴
• Хрестовина — хромований метал
• Оббивка — шкірозамінник
• Основа сидіння — фанера гнутоклеєна
• Підлокітники пластикові з м'якими накладками
• Ролики — пластикові
• Регулювання висоти сидіння — газліфт
• Максимальне навантаження на виріб — 120 кг
• Висота в нижньому положенні — 108 см
• Висота у верхньому положенні — 118 см
• Ширина сидіння — 47 см
• Висота спинки — 61 см
• Вага крісла — 13,4 кг
• Об'єм паковання — 0,25 м3
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.4 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 108 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 61 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |