
4 207 ₴
Крісло Небраска — вигідний варіант для тих, хто віддає перевагу елегантності та комфорту. Під час його створення враховано всі переваги, так званих моделей, що «повідають». Перше й найголовніше — наявність ергономічної конструкції, що дає змогу набути найзручнішого положення для роботи за комп'ютером. Навіть проводячи в кріслі весь день, ви не втомитеся.
Завдяки сітці, модель «дихає», а отже, навіть у найспекотнішу пору року дискомфорт не потурбує ваш трудовий процес, даючи змогу зосередитися на важливих питаннях та приймати правильні рішення, а не знуджувати від спеки.
Суворе оформлення та прості форми дають можливість кріслу Небраска доповнити собою будь-який офісний інтер'єр, а також вписатися в домашній простір, якщо раптом ви вирішите вибрати саме цю модель. До вибору доступні два варіанти кольору виробу — біле та чорне. Обидва рішення представлені на сайті нашого інтернет-магазину «АБВ-мебель», ознайомившись із якими ви зможете легко визначитися з вибором і купити крісло Небраска в найбільш підхожому варіанті.
• Хрестовина та підлокітники — хромований метал
• Матеріал оббивки — штучна шкіра + сітка
• Колір оббивки — білий
• Механізм крісла
- МВ (Мультиблок) Фіксація в 5 положеннях, підвищена плавність гойдання
• Ролики з гумовим покриттям
• Регулювання висота сидіння — газліфт
• Ширина крісла — 64 см
• Глибина сидіння — 63 см
• Висота в нижньому положенні — 108 см
• Висота у верхньому положенні — 118 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | хромований метал |
| Механізм гойдання | МВ (Мультиблок) |
| Основний оббивний матеріал | Сітка-Шкірозамінник |
| Підлокітник | хромований метал |