
від 2 220 ₴
У сучасному представленні про комфортний домашній інтер'єр поряд із м'якими меблями фігурують стільці та крісла з пластику. Такі вироби з кожним роком набувають дедалі більшої популярності завдяки своїй практичності й багатій варіації оформлення, чим далеко не завжди можуть похвалитися аналоги з текстильною оббивкою.
Стілець Берта — зручна модель від компанії «Группа СДМ Україна», яка стане чудовим доповненням кухонного простору, так і практично будь-якої іншої кімнати в будинку. Просторе сидіння з оригінальною спинкою з міцного пластику надійно кріпиться до чотирьох дерев'яних ніжок, розташованих під невеликим нахилом. Така конструкція допомагає стільцю бути стійкішим і витримувати чималі навантаження.
У каталозі нашого інтернет-магазину «АБВ-мебель» стілець Берта представлений у двох колірних варіаціях — білий і чорний. До того ж ми можемо порекомендувати ознайомитися з візуалізацією виробу в інтер'єрі, яка може надихнути вас на створення унікального образу у своєму домі.
• Стілець продається від 4 шт.
• Сидіння і спинка — пластик + поліпропілен
• Колір — чорний
• Інші доступні кольори:
- Білий
• Ніжки — натуральне дерево бук
• Ширина сидіння — 64 см
• Глибина сидіння — 49 см
• Загальна висота - 75,5 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |