


12 430 ₴
• Хрестовина металева хромована
• Оббивка шкіра люкс комбінована
• Механізм гойдання крісла:
- МВ (Мультиблок)-Фіксація в 4 положеннях, підвищена плавність гойдання
• Регулювання Висоти сидіння — газліфт
• Висота крісла в нижньому положенні — 120 см
• Висота крісла у верхньому положенні — 127 см
• Висота сидіння в нижньому положенні — 47 см
• Висота сидіння у верхньому положенні — 54 см
• Ширина сидіння — 50/ 56 см
• Глибина сидіння — 51 см
• Ширина крісла з підлокітниками — 67 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | комбінована шкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | МВ (Мультиблок) |