19 800 ₴
• Матеріал хрестовини — метал
• Висота виробу в нижньому положенні — 126 см
• Висота виробу у верхньому положенні — 136 см
• Ширина сидіння — 47 см
• Глибина сидіння — 48 см
• Висота сидіння в нижньому положенні — 43 см
• Висота сидіння у верхньому положенні — 52 см
• Висота спинки — 61/68 см
• Ширина спинки — 47 см
• Хрестовина п'ятипроменева зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям
• Підлокітники регулюються за висотою та кутом повороту (вправо та вліво)
• Матеріал оббивки:
- Cиденьє: Сітка містить: 76% еластомеру/24% поліестеру з високою міцністю на розтягнення сітки.
- Cпинка: Сітка містить: 76% еластомеру/24% поліестеру з високою міцністю на розтягнення сітки.
• Механізм крісла виробник Donati (Італія) — Tilt tension і Tilt Lock control:
- регулювання гойдання під вагу користувача
- фіксація нахилу в будь-якому положенні
- регулювання висоти сидіння (газліфт 100 мм)
• Ролики 60mm — подвійні з литого поліаміду (нейлону), який не зіпсує будь-яке підлогове покриття й має функцію гальма (повільнення під час відштовхування крісла під час вставання)
• Анатомічна посадка
• Діаметр хрестовини — 70 см
• Максимальне навантаження на виріб — 150 кг
• Вага — 21.5 кг
• Гарантія — 24 місяці
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Малайзія |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 61 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механизм крісла | Tilt |