125 000 ₴
Відправка з 14 травня 2026Склад:
• Стіл тумбовий G1.17.20:
- Довжина виробу - 2000 мм
- Глибина виробу — 2080 мм
- Висота виробу — 750 мм
• Шкаф - Гардероб G5.00.12:
- Довжина виробу — 896 мм
- Глибина виробу — 400 мм
- Висота виробу — 1176 мм
• Шафа для документів G4.03.12:
- Довжина виробу - 1334 мм
- Глибина виробу — 400 мм
- Висота виробу — 1176 мм
• Фасад ДСП Чорний Глянець G4.10.02.G — 1 шт.
- Довжина виробу — 896 мм
- Глибина виробу — 180 мм
- Висота виробу — 1176 мм
• Фасад ДСП Чорний Глянець G4.20.02.G - 1шт.
- Довжина виробу — 896 мм
- Глибина виробу — 180 мм
- Висота виробу — 1176 мм
• Вироби можуть бути виготовлені як в одному кольорі ДСП, так і двох варіантах комбінації кольору
• Кольори комбінатора ДСП можуть бути Білий глянець або Чорний глянець
• Матеріал виробів ламінований ДСП виробництва ТМ "Kronospan"
• Стілиці столів товщина ДСП — 34 мм
• Опори столів товщина ДСП — 34 мм
• Верхні кришки, фасади, полиці та задні стінки шаф товщина ДСП — 18 мм
• Крайка ПВХ виробництва ТМ "Rehau" Німеччина, товщина крайки — 2 мм
• Ніжки столів регульовані, виробництва ТМ "Permo" (Італія)
• Ніжки корпусів шаф регульовані, виробництва ТМ "Siso" (Данія)
• Опори мобільних тумб — поворотні роликові зі стопором, виробництва ТМ "Siso" (Данія)
• Напрямні для висувних ящиків — кулькові прихованого типу "Excel" виробництва ТМ "FGV" Італія
• З'єднувальна фурнітура — корпусні стяжки "Minifix" виробництва ТМ "Hafele" (Німеччина)
• Ручки металеві L15 мм виробництва ТМ "Gamet" (Польща)
• Петлі для фасадів ДСП виробництва ТМ "FGV" Італія, обладнані довідниками "SlowMotion"
• Верхні ящики тумб укомплектовані замками
• Скло тоноване бронза
• На малюнках несиметричні елементи представлені в правому виконанні
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Вартість доставки, занос у приміщення й збирання обговорюються додатково
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MConcept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Висота гардероба | 117.6 см |
| Глибина гардероба | 40 см |
| Ширина гардероба | 89.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи | 117.6 |
| Глибина столу | 28 |
| Глибина шафи | 40 |
| Довжина столу | 200 мм |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 |
| Фасади | ламінована ДСП/скло |
| Ширина шафи | 133.4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Да |
| Шафа для документів | 1 шт |
| Шафа-гардероб | 1 шт |