3 985 ₴
Відправка з 08 червня 2026• Матеріал основи — метал
• Матеріал сидіння — шкірозамінник Родео
• Висота виробу — 87 см
• Ширина виробу - 45 см
• Глибина виробу - 45 см
• Гарантія — 12 міс.
• Доступні варіанти сидіння:
- шкірозамінник Родео (білий, бежевий, чорний, коричневий)
- ДСП (дуб античний, аляска, бук мексиканський, вествуд)
- натуральне дерево (рудне)
• Особливість: індивідуальне замовлення кольору
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить до 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставляння по всій території України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Барний табурет |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 870 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 450 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивка | Шкірозамінник |
| Особливості | Комплектація підніжкою |
| Ширина | 450 мм |