

1 710 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 490 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина табуретки | 30 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Колір меблів | Чорний/Дуб античний |
| Ширина | 30 мм |