



4 339 ₴
• Хрестовина металева покрита хромом
• Підлокітники металеві хромовані з м'якими накладками
• Ролики прогумовані
• Оббивка — шкірозамінник
• Регулювання висоти сидіння газліфт
• Механізм гойдання крісла D-Tilt — механізм зі збільшеною амплітудою гойдання:
- Фіксація крісла в робочому положенні
- Режим гойдання крісла
- Збільшена глибина гойдання
- Зміщена вперед вісь гойдання
- Настроювання зусилля гойдання під вагу користувача
- Регулювання висоти крісла
- Підвищена зносостійкість
• Висота в нижньому положенні — 110 см
• Висота у верхньому положенні — 120 см
• Висота сидіння в нижньому положенні — 44 см
• Висота сидіння у верхньому положенні — 54 см
• Висота спинки — 66 см
• Ширина виробу — 59 см
• Глибина виробу - 65 см
• Ширина сидіння — 50 см
• Глибина сидіння — 50 см
• Діаметр хрестовини — 70 см
• Рекомендований зріст від 166 см до 180 см
• Гарантія — 12 місяців
• Максимальне навантаження на виріб — 120 кг
• Розміри паковання Д/Ш/В — 85/45/65 см
• Обмін/поворот упродовж - 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 59 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 66 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | металл/эко кожа |