25 000 ₴
Відправка з 08 червня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Форма дивана | кутовий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 2040 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Основні | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |