37 300 ₴
36 554 ₴
Відправка з 14 травня 2026Вітрина Капрі від виробника Скай поєднує в собі якомога вдалішу практичність, елегантний класичний дизайн, найвищу якість і неймовірну комфортабельність. Корпус вітрини Капрі виготовляється з практичного ДСП, для фасадів використовується лакований рамковий МДФ, що забезпечує не тільки акуратний і привабливий зовнішній вигляд, але й довговічність, зносостійкість меблів. Багата та шикарна деревина в комбінації зі склом з художнім обробленням, а також із металевими ручками, виготовленими в кольорі «латунь» створять неймовірну атмосферу затишку у вінтажному стилі.
• Матеріал корпусу ДСП Горіх Караваджо товщина 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ Горіх Італійський з елементами розпису, фрезований патинований, лакований
• Скло з художнім обробленням
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Довжина виробу - 272 см
• Глибина виробу - 54 см
• Висота виробу — 228 см
• Розмір ніші під телевізор — 86х68 см
• Вага виробу — 263 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір | Горіх |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2280 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2720 мм |
| Глибина стінки | 540 мм |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, дзеркало |