34 000 ₴
33 320 ₴
Відправка з 14 травня 2026Вітальня Грош із комбінованим фасадом від виробника Скай виготовлена в класичному стилі. Вона поєднує в собі класичний вишуканий стиль, практичність, високу якість і комфорт. Особливістю меблів Санда є комбінація неймовірної краси світлого та темного фасаду МДФ із тисненням, різні ніжки, а також скло з фацетною обробкою, яке використовується в вітринах.
• Матеріал корпусу ДСП Горіх Караваджо товщина 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ Горіх Італійський-білий/золото з тисненням, патинований, лакований
• Скло з художнім обробленням
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Довжина виробу - 242 см
• Глибина виробу - 52 см
• Висота виробу — 208 см
• Розмір ніші під телевізор — 120х86 см
• Вага виробу — 230 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір | Горіх |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2008 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2420 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | скло прозоре, МДФ |