33 800 ₴
33 124 ₴
Відправка з 14 травня 2026Стильна та — витончена вітальня Мона Люкс — це сама річ, що не має популярності у вашому інтер'єрі. Багатий і розкішний зовнішній вигляд, елегантна гарнітура та продумана до дрібниць функціональність. Конструкція висувних шухляд, шаф обладнана надійним і зручним механізмом, міцним і довговічним. Статусна, оригінальна та демонструвальна ваш смак дизайнерські меблі — це все Мона Люкс.
• Матеріал корпусу ДСП Горіх Італійський товщина 16 мм
• Матеріал фасаду рамковий МДФ Горіх Італійський
• Скло з молдингом
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Довжина виробу - 318 см
• Глибина виробу - 56 см
• Висота виробу — 216 см
• Розмір ніші під телевізор — 86х75 см
• Вага виробу — 260 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2160 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3180 мм |
| Глибина стінки | 560 мм |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Вітрина | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | скло прозоре, МДФ |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 1 шт |