33 100 ₴
32 438 ₴
Відправка з 14 травня 2026Класична вітальня Сіті допоможе вам у створенні гарного інтер'єру, оскільки вона дуже функціональна, завдяки кількості елементів, з яких вона складається. Не потрібно купувати кожен гарнітур окремо, а купити відразу так звану стінку. До речі, вона одна з тих віталень, які мають популярність саме від виробника Скай. Доповнити такий предмет меблів, може тільки м'який диван або крісла та вітальня вже готова до використання. Оформити замовлення на купівлю вітальні Сіті, ви можете у нас на сайті.
• Матеріал корпусу ДСП Горіх Італійський товщина 16 мм
• Матеріал фасаду рамковий МДФ Горіх Італійський
• Скло з молдингом
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Довжина виробу - 307 см
• Глибина виробу - 59 см
• Висота виробу - 214 см
• Вага виробу — 243 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 2140 мм |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2140 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3007 мм |
| Глибина стінки | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 243 кг |
| Довжина | 3070 |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | скло прозоре, МДФ |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 1 шт |