7 280 ₴
Витончена Тумба PTB 130 виготовлена в кольорі каштан, вона зроблена фабрикою Гербор і розташована в системі Соната. Каркас моделі виготовлений із ДСП, матеріал, який не втратить своїх функцій, навіть якщо довго експлуатуватиметься. Тумба складається з прямої довжини стільниці, двох відкритих поличок під аудіо-відео апаратуру та ящики в кількості двох штук із висувним механізмом для дисків тощо. Тумбу ви можете поставити де завгодно, не тільки в спальні, вона разом із телевізором принесе вам комфорт і приємне проведення часу. У нашому він-лай магазині ви можете оформити купівлю за допомогою телефона.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1300 мм
• Глибина виробу — 545 мм
• Висота виробу — 540 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 540 мм |
| Глибина тумби | 545 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |