7 600 ₴
Коли до вас приходить багато гостей, вам необхідно їх десь посадити, пограти в ігри або просто випити на чашку кави, Стіл журнальний 130 може вам у цьому допомогти. Представлена модель виконана в кольорі каштан і розташована в системі Соната. Вся система розроблена так, щоб під час придбання ваше дозвілля проходив із комфортом. Журнальний стіл має прямокутну стільницю, опори суцільні, під стільницею міститься невелика поличка для газет, книг або пульта від телевізора. ЛДСП — стійкий у навантаженні матеріал, з якого виготовляється журнальний стіл.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1300 мм
• Глибина виробу - 650 мм
• Висота виробу — 515 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 515 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Довжина столика | 1300 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ламінована ДСП |