4 860 ₴
Без дзеркала ми не можемо собі уявити не одну житлову кімнату, вона потрібна скрізь, у ванній, вітальні або офісі. У збірній системі Соната розташоване велике Дзеркало 102, виробником якого є Гербор. Ця модель виготовлена в кольорі каштан і обрамлена рамковим багетом і карнизом із фрезеруванням. У виготовленні дзеркала застосовуються міцні матеріали як ДСП і МДФ. Саме дзеркало виготовлене з глянцю та не спотворює зображення. Он-лайн-магазин меблів АБВ надає можливість купити унікальне дзеркало собі в будинок.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1020 мм
• Глибина виробу - 110 мм
• Висота виробу — 1065 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1065 мм |
| Товщина | 110 мм |
| Ширина | 1020 мм |