6 300 ₴
Шафи, комоди, тумби — це все, без чого в справжньому світі ми не можемо обійтися, адже нам хочеться тримати свій одяг в порядку, щоб вінках і водночас меблі не захаращували велику кількість годин кімнати. Комод 4S/6 розроблений меблевою фабрикою Гербор і належить до системи Соната. Приємний колір каштана, у якому виготовлена ця модель, гармоніюватиме з рештою гарнітуру, оскільки має класичний стиль. Розмістити модель можна в дитячій, вітальні або спальні. Наповнення комода складається з чотирьох ящиків із легким висувним механізмом. Поверхня комода — додаткове місце для розміщення декору.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 615 мм
• Глибина виробу — 450 мм
• Висота виробу — 905 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61.5 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90.5 см |