10 870 ₴
У кожному будинку є достатня кількість корпусних меблів і одним із головних є великі комоди, платтяні шафи або шафи-купе. Але не завжди у квартирі є вдосталь місця для розміщення таких меблів, тому правильним вибором для покупки буде Комод 5S/10. Експлуатаційні плюси виробу: він виготовлений із якісних матеріалів, малогабаритний, але місткий. Наповнення складається з двох невеликих ящиків із висувним механізмом і трьома широкими однакового розміру. Виробник Гербор для цього виробу та всієї системи Соната вибрав колір каштан, декоративні металеві ручки несуть у собі строгий стиль класики.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1010 мм
• Глибина виробу — 445 мм
• Висота виробу — 905 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90.5 см |
| Глибина комода | 44.5 см |
| Ширина комода | 101 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |