14 430 ₴
Кожна добра господиня стежить за ладом у домі, для цього необхідно мати як мінімум одну шафу, але буває так, що одягу багато, а місця для всього зовсім бракує, до вас на допомогу прийде Комод 8/s. Він має гарні характеристики: його наповнення складається з висувних ящиків у кількості восьми штук, виготовлений із якісної фурнітури, каркас зносостійкий, краса виробу полягає в приємному кольорі каштан і декоративними ручками. Оскільки комод належить до класичного стилю, його можна придбати та застосовувати в різних інтер'єрах.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1535 мм
• Глибина виробу — 445 мм
• Висота виробу — 905 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 153.5 см |
| Глибина комода | 44.5 см |
| Висота комода | 90.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |