7 100 ₴
Комод 2d/2s — простий і водночас важливий меблевий гарнітур. Він має просту конструкцію, але водночас його не можна назвати зайвим, він доповнює інтер'єр усього приміщення. Його наповнення складається з двох двостулкових дверей і ящиків, здійснюється каркас із ламінованого ДСП, у кольорі каштан. Комод 2d/2s належить до модульної системи Соната, від виробника Гербор. Цей виріб допоможе вам зберегти багато важливих речей і в такий спосіб зберегти лад у домі. Варто звернути увагу на всю систему Соната, позаяк за її допомогою ви можете облаштувати багато кімнат у вашому домі.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1010 мм
• Глибина виробу — 450 мм
• Висота виробу — 905 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип комплекту | модульний |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90.5 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 101 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |