9 310 ₴
Відправка з 16 травня 2026Функціональний Комод 3D1S належить до виробника Гербор, гарнітур виготовлений у приємному кольорі каштан, каркас і наповнення комода — міцний і надійний ДСП матеріал, за тривалої експлуатації зберігає свої якості. Ця модель може послугувати поверхнею для надставки та створити великий меблевий гарнітур, який є в системі Соната. Посередині фасаду міститься один ящик із висувним механізмом, під ним невелике відділення з двостулковими дверцятами. З боків комода два великі відділення з поличками, які прикриваються дверцятами. Металеві декоративні ручки виготовлені в красивому кольорі латунь.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1535 мм
• Глибина виробу — 445 мм
• Висота виробу — 905 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90.5 см |
| Глибина комода | 44.5 см |
| Ширина комода | 153.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |