8 820 ₴
Відправка з 16 травня 2026Приваблива Вітрона 1dl, своєю наявністю наповнить інтер'єр розкішшю й елегантністю. Рівні та чіткі лінії вітрини, говорять із її стриманим класичним стилем, який завжди буде в моді, елегантні декоративні ручки мають колір латуні. Складники цієї моделі: скляний фасад, прикритий одностулковими дверцятами з чотирма поличками всередині й одним відділенням із двостулковими дверцятами внизу фасаду. Каркас виготовляється виключно з міцного матеріалу, який у разі тривалого використання не втрачає своїх функцій. У вітрині можна помістити книги, набір для посуду, статуетки, фоторамки та інше. Виріб виготовлений у натуральному кольорі каштан і належить до модульної системи Соната, від української фабрики Гербор.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 705 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 705 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |