8 820 ₴
Розкішна Вітрона 1dр Соната здатна доповнити будь-який інтер'єр і прикрасити його своєю наявністю. Класичний стиль виробу — прямі та чіткі лінії, металеві ручки на фасаді виготовлені з металу в кольорі латуні, сам же каркас і пілочки виготовлені з ламінованого матеріалу ДСП. За красивим скляним фасадом вітрини розміщені чотири прямі полички, у які можна поставити будь-які предмети інтер'єру. Низ фасаду — одні двостулкові дверцята. Набірна система, у якій є вітрина, вироблена в благородному та насиченому кольорі натурального дерева — каштан.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 705 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір | Каштан |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Немає |
| Тип вітрини | пряма |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 705 мм |