14 070 ₴
Вітрина 2d/2s розташована в модульній системі Соната та створена для того, щоб урізноманітнити ваш інтер'єр і надати йому якоїсь родзинки. Таких меблів часто купують для віталень, домашніх бібліотек або офісів, де може зберігатися велика кількість паперів або книг. Матеріал, з якого виготовлена вітрина, належить до міцного та зносостійкого. Колір каштан, з якого виготовлена ця модель, вирізняється благородством, затишком і жодним комфортом, позаяк дуже схожий на натуральне дерево. Наповнення вітрини складається з: двох ящиків із висувним механізмом і чотирьох поличок, краса цієї моделі відбувається завдяки наявності витончених декоративних ручок і скляного фасаду.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1100 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |