24 320 ₴
Чудова Вітрина 3w/2s має неймовірно великі розміри та у великому приміщенні не залишиться непомітною. До цієї моделі ви можете підібрати будь-який гарнітур, представлений у серії Соната та віднести свій інтер'єр повністю до класичного стилю. Вітрину прикрашають декоративні ручки, гарний скляний фасад, розкішний карниз і витончена суцільна основа. Гарнітур візуально ділиться на три секції, хоча є одним цілим. Наповнити вітрину можна всім, чим завгодно, наприклад: на поличках зі скляним можна розмістити гарний набір посуду, вази або книги, закриті відділення підійдуть для зберігання фотоальбомів, журналів та іншого.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу - 1675 мм
• Глибина виробу - 430/495 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 495 мм |
| Ширина вітрини | 1675 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |